• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


Ahmet CİVANBAY
ahmet_civanbay@hotmail.com
TEŞEKKÜRLER İDMANYURDUM
18/05/2015

Takımımız 2 haftadır İstanbul takımlarıyla çok mücadeleci maçlar oynadı. Tabiki kolay olmayacağını biliyorduk. Çünkü hakem faktörü ve yayıncı kuruluş farkı Türk futbolunun bir gerçeği. Bu kısıtlı kadronla önce hakemleri yeneceksin sonra Galatasaray’ı Fenerbahçe’yi. Son 2 haftada verdiği mücadeleden dolayı tüm futbolcularımızı kutluyorum. İdman Yurdum bu 2 maçta da şerefiyle yenildi. Rakibin maça 12 kişi başladı gelgelelim biz 10 kişi tamamladık.

 

Tribünlerden çıkan çatlak seslere inat rakip gol attığında gol diye bagıran İstanbul yalakalarına inat şehrinin takımını satanlara inat.Her şey için teşekkürler İdmanyurdum. Bizler varolduğumuz sürece her zaman seninleyiz. Şehrimizi, takımımızı satmadık bundan sonrada satmayacağız.Var olduğumuz sürece seni gururla, zevkle destekleyeceğim.Çünkü sen gittiğin heryerde beni ve bu şehri savunuyor ve tanıtıyorsun. Ama şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Her kim benim hakkımı gasp eder, hakkıma göz diker. Ona hakkımı helal etmeyeceğim.Eğer siz İstanbullular haksız yere şampiyon oluyorsanız ve bu ülkeyi Avrupada temsil ediyorsanız oda benim ve anadolu takımlarının hakkını yemekle,çirkeflikle, şikeyle,hakemlerle oluyor. Zaten biz Anadolu takımlarının haklarını yiyerek gittiğiniz için Avrupa kupalarında başarı yakalayamıyorsunuz.

 

 Her şeye rağmen seninle gurur duyuyorum İdmanyurdum. Biz haysiyetini satarak memleketine ihanet edenlerden olmadık, olmayacağız.1322 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BURUK SEVİNÇ - 17/02/2015
Ahmet Civanbay - Buruk Sevinç
BAŞAKŞEHİR MAÇININ ARDINDAN - 25/01/2015
Ahmet Civanbay
YİNE YANLIŞ YİNE HATA ! - 24/12/2014
Galatasaray maçı Mersin İdman Yurdu için tam bir fırsattı.
İŞTE İDMANYURDULULUK! - 14/12/2014
İŞTE İDMANYURDULULUK!