• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


Hakan ŞAVK
dernek@mersinidmanyurdumuz.org
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
23/12/2013

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

    Konu Mersin İdman Yurdu ise her şey teferruattır.Ne kişisel anlaşmazlıklar , ne küskünlükler ne de başka sebepler.Düşünün bu takımın 5 senedir bir başkanı var ama zor olanı yapmış 29 sene sonra süper lig’e çıkarmış fakat sonrasında tam bir çıkmaz sokak.Nobre’yi transfer etmiş fakat bir tane orijinal Nobre yazılı bir Mersin İdman Yurdu forması satamamış.Çünkü gitmiş Store’yi amatör insanların eline bırakmış.Takıma kırmızı beyaz forma giydirme çalışmış , antrenmanlara mavi lacivert forma ile çıkarmış.2012’de tamam bu tesisin temelini atıyorum demişsene 2014 olmuş hala bu tesisi ben yapacağım diyor.Tek başıma savaş veriyorum kimse bana destek vermiyor diyor ama ne genel kurula gidiyor ne de kulübü başkasına devretmeyi istiyor. Şimdi soruyorum size taraftar bu başkana daha ne kadar güvenebilir? Eğer böyle bir başkana rağmen bu takım daha şampiyonluğu kovalıyorsa bu büyük bir başarıdır.Fakat Ali Kahramanlı’nın bu kadar yanlışına rağmen onu bir yönden takdir etmemek mümkün değil! Mersin gibi bir şehirde her şeyle böyle mücadele etmek Mersin idman Yurdu için savaş vermek her babayiğitin harcı değil.Ben Hakan Şavk olarak şunu söylemek istiyorum ki Ali kahramanlı bu takıma tesis sözünü yerine getirsin bu taraftar onu ölümsüzleştirir.Hiçbir şey için geç değil aslında.Ali Kahramanlı devrede genel kurula gidip çok iyi bir yönetim kurulu oluşturur taraftarlardan da geçen seneler için özür dilerse Mersin’de bambaşka bir hava oluşur.

     Mersin İdman Yurdu’nun yeniden süper lige çıkması için birlik ve beraberlik içerisinde olması gerekmektedir.İster dost olsun ister düşman konu Mersin İdman Yurdu ise omuz omuza birlikte mücadele vermek zamanıdır. Kavgalar, küskünlükler artık geride kalmalıdır. Mersin İdman Yurdu için herkes üzerine düşeni yapmalıdır.Yaşlısı genci, çoluğu çocuğuyla tüm Mersin , Mersin İdman Yurdu için kenetlenmelidir.Çünkü bu sene Mersin İdman Yurdu için çok önemlidir.Mersin İdman Yurdu bu sene süper lige bu sene çıkamaz ise zor günler yakındır.İşte bu sebepten dolayıdır ki herkes birlik olmalıdır.Kim Mersin İdman Yurdu için faydalı bir iş yaparsa onu onurlandırmak en büyük görevimiz olmalıdır.Birlik ve beraberliğimizin sağlanmasında en büyük görev ŞEYTANLAR GRUBU’na düşmektedir.

ŞEYTANLAR GRUBU ÖZÜNE DÖNMELİ

    Şeytanlar Grubu gerçekten bu takıma ve gruba emek verenler tarafından yönetilmektedir.Hem Ufuk hem Kemal ve diğerleri senelerce bu takım için arma için grup için ölümüne savaştılar.Fakat grubu yönetmeye başlayınca üzerlerinde rehavet havası başladı.Düşünün Bank Asya’daki Şeytanlar Grubu ve şimdiki Şeytanlar Grubu.Aralarında dağlar kadar fark var.Kendilerine acilen çeki düzen vermeleri lazım.Bir defa güneyde kafes içinde bağırmayı bırakıp tüm bağıran taraftarların toplanacağı ve tüm stadı yönetebilecekleri Maraton tribününe geçmeleri lazım.Birlik ve beraberlik mesajları verip tüm Mersin’de çalışmalar yapılmalı.Ayrıca grup içinde kesinlikle disiplini sağlamaları gerekiyor.Stad dışında kendi elemanlarının bilet satmalarını kesinlikle engellemeleri gerek.Çünkü bilet 5 TL ve bunun dışarıda birileri tarafından satılması Şeytanlar Grubu’na büyük darbedir.Şeytanlar Grubu tüm Mersin İdman Yurdu Taraftarları’nın sözcüsü olmalıdır. Taraftarların isteklerini yerine getirdikleri zaman her şey yoluna girecektir.Kesinlikle kendi çıkarlarını değil Mersin İdman Yurdu’nun menfaatlerini ön planda tutmalıdırlar. Mersin İdman Yurdu2nun menfaatlerini ön planda tuttukları an Mersin İdman Yurdu Taraftarları’nın sesi olurlar.Ufuk ve Kemal Tepebaş’ın sevildiklerini çok iyi bilenlerdenim.Ufuk ve Kemal’in Aynalı’yı da yanlarına alıp gerçek Şeytanlar Grubu’nu ortaya çıkarmaları gerekmektedir.Çünkü birlik ve beraberlik içinde olan bir Şeytanlar Grubu’nu kimse yıkamaz ve Mersin İdman Yurdu’da o zaman istediği noktaya ulaşır.

     Ben Hakan Şavk olarak birlik ve beraberliğin sağlanmasında üzerime düşen görev varsa yapmaya hazırım.Albay , Tuncay ve diğerlerinin de birlik ve beraberliği sağlamak için çalışmaları lazım.Başarının yolu birlik beraberlikten geçer.O halde beklemenin bir anlamı yok. Arma için forma için Mersin idman Yurdu için herkes elele vermelidir.

SAYGILARIMLA

HAKAN ŞAVK3730 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

KURTULUŞ SAVAŞI - 13/01/2013
''Kurtuluş Savaşı''
BÖYLE YÖNETİM DÜŞMAN BAŞINA - 04/09/2012
Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır.''Allahım Düşmanımın Başına Vermesin''diye,bizde de öyle bir yönetim varki düşmanına ver en iyi sonucu elde edersin.
LIGHT ŞEYTANLAR - 14/05/2012
Diyeceksiniz ki Şeytanların Lıght'ımı olur? Olur hemde bal gibi olur.Eskiler ve futboldan birazcık anlayanlar Kırmızı Şeytanlar denildiğinde akıllara ne geldiğini bilir.
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR - 28/01/2012
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ - 02/01/2012
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR.. - 12/11/2011
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR..
TARAFTAR MI SEYİRCİ Mİ ? - 04/10/2011
Sitemiz Yazarlarından Hakan Şavk'ın Taraftarmı? Seyircimi? Başlıklı Yazısı...
BURSA'NIN ÇOCUKLARI..! - 14/09/2011
29 sene sonra çıktığımız süper ligde ilk galibiyetimizi Ankaragücü'ne karşı aldık.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu bu zor durum sebebiyle maçın favorisi bizdik ve göze hoş gelen futbolla kazanmayı bildik.
M.İ.Y KÜME DÜŞECEK Mİ ? - 13/08/2011
SİTEMİZ YAZARLARINDAN HAKAN ŞAVK'IN M.İ.Y KÜME DÜŞECEKMİ ? BAŞLIKLI YAZISI
 Devamı