• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


Hakan ŞAVK
dernek@mersinidmanyurdumuz.org
M.İ.Y KÜME DÜŞECEK Mİ ?
13/08/2011

 

   28 Sene sonra şampiyon olduk fakat bunu tam anlamıyla yaşayamadık.Hevesimiz kursağımızda kaldı dersek yalan olmaz.Sporda şiddet yasasının çıkmasıyla birlikte sanki birileri düğmeye bastı ve bilinen gerçekler yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başladı.Biz bu işin içinde yokuz derken bazı insanlar özellikle takımımızı bu işin içine çekmeye başladı.İşte hevesimiz kursağımızda kaldı derken bunu kastetmiştim.Herşey o kadar güzeldi ki takımımızın özellikle bu tür haberlerle bu işe bulaşmış gibi gösterilmesi bizide tedirgin etmeye başladı.

   Başta MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan'ın açıklamaları ve daha sonra isimleri sürekli çeşitli polemiklerle anılan Erman Toroğlu,Ahmet Çakar ve Serhat Ulueren'in açıklamaları insanların aklında soru işaretleri bıraktı.Fakat gerçekten Mersin İdman Yurdu'na gönül veren insanlar olarak bizim içimiz rahattı.Yinede huzursuz olmamamız imkansızdı.Kocaelispor'un sahipsizliği ortadayken o ilin milletvekilinin haddini aşan konuşmaları ve elinde hiçbir delil yokken açıklamalar yapmasını manidar buluyorum.Ayrıca kendini medya mensubu sanan 3 kafadar acaba karar açıklanınca ne yapacaklar çok merak ediyorum.

   Mersin İdman Yurdu'nun bu işe bulaşma sebebi Murat Tanış ve Beşir Acar'ın Giresun maçıyla ilgili yaptıkları bazı telefon sohbetlerinden ibarettir.Hiçbir yazılı belge ve kanıt olmadan TFF Küme düşürme kararı alamaz.Mersin İdman Yurdu hiçbir zaman bu tür pis işlerin içinde olmamıştır,bundan sonrada olmayacaktır.Şike yapacak bir kulüp olsaydık Gaziantep BŞB maçında yapardık.Dahası son haftalara gelinirken kendi evimizde hem Altay'a hemde Erciyes'e mağlup olmazdık.Benim çok sevdiğim bir söz vardır ''Hiçbir başarı tesadüf değildir'' diye.Bence Mersin İdman Yurdu'nu bu işin içinde göstermek isteyenler Mersin İdman Yurdu'nun geçtiğimiz sezonki o müthiş başarısını hazmedemeyenlerdir.Çatır çatır top oynayarak,rakiplerini hem taraftar hemde oynadığı futbolla devirip eze eze şampiyon olan bu takımı kutlamaları gerekirken bu tip olayların içine sokmaya çalışanlara en güzel cevabı biz Mersin İdman Yurdu taraftarları vereceğiz.

   15 Ağustosta Federasyon kararını açıklayacak ve göreceksinizki Mersinİdman Yurdu bu işten alnının akıyla çıkacaktır.Bizler herzaman Mersin İdman Yurdu'lu olmaktan gurur ve mutluluk duyduk.Her zaman takımımızın yanındaydık,karar ne olursa olsun yine yanında olacağız !!! Bundan tüm Türkiye'nin ve spor camiasının şüphesi olmasın.Çünkü biz Mersin İdman Yurdulu doğduk Mersin İdman Yurdu'lu olarakta öleceğiz.Hiç kimse şu sözü unutmasın ve unutturmasın...

   GURURLUYUZ,MUTLUYUZ ÇÜNKÜ MERSİN İDMAN YURDULUYUZ...

 

                                                                                   Saygılarımla

                                                                                    Hakan ŞAVK

 

 1336 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

     15/08/2011 06:41

baskan agzına saglık bızı kımsenın düşürmeye gücü yetmez herkez gıder biz kalırız seni deli gibi sevmedik severken delirdik idmanyurdum
nevzat yıldırım

Yazarın diğer yazıları

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI - 23/12/2013
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
KURTULUŞ SAVAŞI - 13/01/2013
''Kurtuluş Savaşı''
BÖYLE YÖNETİM DÜŞMAN BAŞINA - 04/09/2012
Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır.''Allahım Düşmanımın Başına Vermesin''diye,bizde de öyle bir yönetim varki düşmanına ver en iyi sonucu elde edersin.
LIGHT ŞEYTANLAR - 14/05/2012
Diyeceksiniz ki Şeytanların Lıght'ımı olur? Olur hemde bal gibi olur.Eskiler ve futboldan birazcık anlayanlar Kırmızı Şeytanlar denildiğinde akıllara ne geldiğini bilir.
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR - 28/01/2012
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ - 02/01/2012
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR.. - 12/11/2011
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR..
TARAFTAR MI SEYİRCİ Mİ ? - 04/10/2011
Sitemiz Yazarlarından Hakan Şavk'ın Taraftarmı? Seyircimi? Başlıklı Yazısı...
BURSA'NIN ÇOCUKLARI..! - 14/09/2011
29 sene sonra çıktığımız süper ligde ilk galibiyetimizi Ankaragücü'ne karşı aldık.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu bu zor durum sebebiyle maçın favorisi bizdik ve göze hoş gelen futbolla kazanmayı bildik.
 Devamı