• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


Hakan ŞAVK
dernek@mersinidmanyurdumuz.org
TAM ZAMANI ŞİMDİ
05/05/2011

 

                                        ...TAM ZAMANI ŞİMDİ...

    Şimdi diyeceksiniz ki neyin tam zamanı? Neyin tam zamanı biliyormusunuz.29 senelik özlemi bitirmenin,şimdiye kadar iyi gününde olsun kötü gününde olsun ben MERSİN İDMAN YURDU'luyum diyenleri sevindirmenin,Mersin'de doğup Mersin'de yaşayıp 3 büyükleri tutanları utandırmanın ,Mersin'i süper lige çıkarıp tüm Türkiye'ye Mersin İdman Yurdu'nun büyüklüğünü göstermenin KIRMIZI-LACİVERT renklerin güzelliğini segilemenin Mersin İdman Yurdu'nu tutmanın bir ayrıcalık olduğunu öğretmenin,Mersin İdman Yurdu'nu bir simge,bir güç bir uyuyan dev olduğunu anlatmanın,Mersin'in Türkiye'nin en güzel şehirlerinden birisi olduğunu ve Mersin İdman Yurdu'nun da Mersin'in kalbi olduğunu göstermenin tam zamanı.Kısaca herşeyin tam zamanı.

      Daha düne kadar Mersin İdman Yurdu denildiği zaman dudak bükenlerin şimdi gücümüzü tam olarak hissettiğini görüyoruz.Büyükşehir Belediye başkanı Macit Özcan bile artık bu büyüklüğü kabul etti ve seneler önce yapması gereken Mersin İdman Yurdu meydanını 1 haftada faaliyete geçirdi.İşte bu olay bilegösteriyor ki Gücün Karşısında Kimse Duramıyor.O zaman güçlü olmalıyız ve dimdik ayakta kalmasını bilmeliyiz. Zorluklardan , güçlüklerden hiçbir zaman yılmamalıyız.Mersin İdman yurdu daha fazla ilgiyi daha fazla sevgiyi hakeden bir dev.Bu devin bir marka olmasını sağlamak ise bizim elimizde Macit Özcan'a ben şahsım olarak teşekkür edemeyeceğim.Çünkü senelerce Mersin İdman Yurdu'nu siyasete mahkum etti ve Kulübün kurumsallaşmaması için elinden gelen ne varsa yaptı.Kısaca senelerce Mersin İdman Yurdu'nu bir kukla bir oyuncak gibi oynadı durdu.Fakat en sonunda Mersin İdman Yurdu'nun ne kadar büyük bir camia olduğunu oda anladı.

      Şimdi pazar günü çok önemli bir maça çıkacağız ve elimizden geldiğince Bolu'yu baskı altına almak için herşeyi yapacağız.Bolu'yu öyle veya böyle taraftarıyla,futbolcusuyla,yönetimiyle yenip Süper Lig hasretine son vereceğiz.Pazar günü tüm 90 dakika boyunca ayakta maçı seyredip rakibe Tevfik Sırrı Gür'ü cehenneme çevirmeliyiz.O stadta o gün kimse oturmamalı ve bugüne kadarki verdiği desteğin en iyisini vermeli.Kısacası herkese çok büyük görev düşüyor ve o gün herşeyin tam zamanı.O halde haykırarak hep birikte avazımız çıktığı kadar bağıralım.

      Haydi Mersin Haydi Mersin Haydi,Tam Zamanı Tam Zamanı Şimdi...

                                                                                  Saygılarımla....1896 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI - 23/12/2013
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
KURTULUŞ SAVAŞI - 13/01/2013
''Kurtuluş Savaşı''
BÖYLE YÖNETİM DÜŞMAN BAŞINA - 04/09/2012
Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır.''Allahım Düşmanımın Başına Vermesin''diye,bizde de öyle bir yönetim varki düşmanına ver en iyi sonucu elde edersin.
LIGHT ŞEYTANLAR - 14/05/2012
Diyeceksiniz ki Şeytanların Lıght'ımı olur? Olur hemde bal gibi olur.Eskiler ve futboldan birazcık anlayanlar Kırmızı Şeytanlar denildiğinde akıllara ne geldiğini bilir.
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR - 28/01/2012
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ - 02/01/2012
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR.. - 12/11/2011
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR..
TARAFTAR MI SEYİRCİ Mİ ? - 04/10/2011
Sitemiz Yazarlarından Hakan Şavk'ın Taraftarmı? Seyircimi? Başlıklı Yazısı...
BURSA'NIN ÇOCUKLARI..! - 14/09/2011
29 sene sonra çıktığımız süper ligde ilk galibiyetimizi Ankaragücü'ne karşı aldık.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu bu zor durum sebebiyle maçın favorisi bizdik ve göze hoş gelen futbolla kazanmayı bildik.
 Devamı