• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


Hakan ŞAVK
dernek@mersinidmanyurdumuz.org
İLAHİ ADALET
12/04/2011

      İLAHİ ADALET

     Akhisar engelinide zorda olsa açtık ve tüm ipleri elimize aldık.Artık rakiplerimiz düşünmeye başlasın,geriye kaldı 4 maçımız.Bu hafta evimizde, bizi süper ligden düşmeye mahkum eden Altay ile karşılaşacağız.Daha sonra Giresun deplasmanı ve üst üste içeride Kartalspor ve Boluspor ile oynayacağız. Bildiğiniz gibi en son haftayı Bay geçireceğiz.

     Yaşım 39. En son Süper Lig'den düştüğümüz sene şimdiki lider Samsunspor ile evimizde son maçımızı oynayacaktık.Ben o sene 10 yaşındaydım ve tribünler tıklım tıklımdı.Bizim Samsun'u yenmemiz halinde Samsun küme düşüyordu.Yani Samsun'un bize yenilmemesi gerekiyordu.Ayrıca Altay ve Antalyaspor da bizim rakibimizdi.Bizim maçımız son dakikaya kadar 0-0 devam etti.İşte son dakikada ne olduysa oldu ve Tevfik Sırrı Gür Stadyumu yıkılıyor zannettim.İşte bu satırları yazarken bile tüylerim diken diken oldu. İsa ortaladı ve Memik kafayla topu dağ tarafındaki kalenin içine soktuğunda stad mahşer yeri gibiydi. Biz kümede kalmayı kutlarken unuttuğumuz bir şey vardı.Antalya Altay'ı yendiğinde bizimle aynı puana yükselecekti.Bizim maç bitti ve herkes kutlama yaparken Antalya - Altay maçı halen devam ediyordu.İşte ''ŞİKENİN KİTABI ORADA YAZILIYORDU''. Antalya Altay'ı 5-2 yeniyor ve averajla bizim üstümüzde ligde kalıyordu.O günü hiç unutmadım ve unutamayacağım. Memik'in golüyle çılgına dönen binlerce taraftarımız Antalya'dan gelen haberle adeta çöktüler.

     İşte şimdi kadere bakın ki Samsunspor ile biz süper lige çıkmaya çalışıyoruz.Altay ise kümede kalmaya oynuyor.Eğer ilahi adalet varsa MERSİN İDMAN YURDU ve Samsunspor süper lige çıkar Şikeci Altay bir alt lige düşer.İşte 29 sene sonra hesaplaşma günü geldi. İlahi adalet öyle ya da böyle yerine gelecektir diye düşünüyorum.

     Hep beraber bekleyip göreceğiz.

                                                                                                    HAKAN  ŞAVK1950 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

hesap goruldu     13/04/2011 00:49

hesap goruldu şikeci altay kumeye dustu seneyede antalyayla hesabı kesecez herkes bılecek mersinidmanyurdumuzun buyuklugunu
nevzat yıldırım

Yazarın diğer yazıları

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI - 23/12/2013
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
KURTULUŞ SAVAŞI - 13/01/2013
''Kurtuluş Savaşı''
BÖYLE YÖNETİM DÜŞMAN BAŞINA - 04/09/2012
Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır.''Allahım Düşmanımın Başına Vermesin''diye,bizde de öyle bir yönetim varki düşmanına ver en iyi sonucu elde edersin.
LIGHT ŞEYTANLAR - 14/05/2012
Diyeceksiniz ki Şeytanların Lıght'ımı olur? Olur hemde bal gibi olur.Eskiler ve futboldan birazcık anlayanlar Kırmızı Şeytanlar denildiğinde akıllara ne geldiğini bilir.
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR - 28/01/2012
TARAFTAR DEDİĞİN KÖTÜ GÜNDE OLUR
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ - 02/01/2012
HAKAN ŞAVK'IN İLK YARI DEĞERLENDİRMESİ VE İKİNCİ YARI TAHMİNİ
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR.. - 12/11/2011
ERKEK ADAM TEK TAKIM TUTAR..
TARAFTAR MI SEYİRCİ Mİ ? - 04/10/2011
Sitemiz Yazarlarından Hakan Şavk'ın Taraftarmı? Seyircimi? Başlıklı Yazısı...
BURSA'NIN ÇOCUKLARI..! - 14/09/2011
29 sene sonra çıktığımız süper ligde ilk galibiyetimizi Ankaragücü'ne karşı aldık.Ankaragücü'nün içinde bulunduğu bu zor durum sebebiyle maçın favorisi bizdik ve göze hoş gelen futbolla kazanmayı bildik.
 Devamı