• Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/miygonuldensevenler
  • https://twitter.com/MiY_DER
fghfgh
Gelecek Hafta

SOSYAL MEDYA
SSSSS


KAHRAMANLI : TAVİZ VERME LÜKSÜMÜZ YOK !!!

    Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı yaptığı açıklamada, pazar günü yapacakları maçın şampiyonluk yolunda önemli bir mücadele olduğu söyledi.

    Düşme potasındaki rakiplerinin güçlü bir ekip olduğuna işaret eden Kahramanlı, ''Bizim de bu saatten sonra sonra taviz verme lüksümüz yok. Sahaya çıkacak, aslanlar gibi oynayıp kazanacağız'' dedi.

    Takımın aldığı başarılı sonuçların ardından sporseverlerin tribünleri doldurduğunu, kimi zaman da yer bulamadığını ifade eden Kahramanlı, şöyle konuştu:
    ''Mersin İdmanyurdu artık Süper Ligi hak etti. Şampiyonluk yolunda yakaladığımız avantajı en iyi şekilde değerlendirerek takımı Süper Lig'e çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Mersin için verdiğimiz bu mücadelede bugüne kadar hiç kimseden destek almadık. Bizi bu zorlu maratonda yalnız bırakmayan Vali Hasan Basri Güzeloğlu'na ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Ancak bu saatten sonra herkesi takımın yanında olmaya çağırıyoruz.''

    Önlerinde 4 hafta kaldığını belirten Kahramanlı, ''Bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek Mersin'in çeyrek asırı aşan Süper Lig hasretini dindirmek istiyoruz. Buna inanıyor ve bunun için mücadele ediyoruz'' diye konuştu.

PFDK'YI  KINIYORUZ .

    PFDK tarafından Adem Büyük'e verilen bir maçlık men cezasını da eleştiren Kahramanlı, şunları söyledi:
''Bu hak edilmemiş bir ceza. Bunun kasıtlı olduğunu düşünüyor ve kınıyoruz. Bununla ilgili Tahkim Kuruluna itirazımızı yaptık. Ancak ne olursa olsun taraftarlarımızla birlikte sağduyulu davranarak mücadelemize sonuna kadar devam edeceğiz.''

 761 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın